mgr Marta Torbiarczyk

mgr
Marta Torbiarczyk

Psycholog / Psychoterapeuta

Psycholog/Psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. W pracy z pacjentem skupia się przede wszystkim na jego mocnych stronach. Wierzy w to, że pacjent posiada wszystkie zasoby potrzebne mu do rozwiązania swoich trudności, a terapia to droga do ich odkrycia i ćwiczenia umiejętności korzystania z nich w codziennym życiu.

Aktualnie pracuje jako psycholog w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kępnie, udzielając wsparcia rodzinom zastępczym, a także osobom chorym onkologicznie. W Poradni Zdrowia Psychicznego w Kaliszu udziela wsparcia młodzieży i rodzinom.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii we Wrocławiu na Oddziale Psychiatrycznym dziennym ogólnym. Współpracowała również z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Turku, a także Centrum Wspomagania i Rozwoju Dziecka "Papilio" w Kaliszu, gdzie nabyła umiejętności pracy z rodzinami z różnymi trudnościami.

Stale doskonali swój warsztat pracy, poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji i kieruje się zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychologa.

O Nas

Kontakt

Lek-Med.pl - strony dla lekarzy 2022 © | Polityka Prywatności