mgr Marta Maślanka

mgr
Marta Maślanka

Psycholog / Psychoterapeuta

Psycholog/Psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. W pracy z pacjentem skupia się przede wszystkim na jego mocnych stronach. Wierzy w to, że pacjent posiada wszystkie zasoby potrzebne mu do rozwiązania swoich trudności, a terapia to droga do ich odkrycia i ćwiczenia umiejętności korzystania z nich w codziennym życiu.

Aktualnie pracuję z klientami w gabinecie, a w Poradni Zdrowia Psychicznego w Kaliszu udzielam wsparcia młodzieży i rodzinom. 

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Psychiatrii we Wrocławiu na Oddziale Psychiatrycznym dziennym ogólnym. Współpracowała również z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Turku, a także Centrum Wspomagania i Rozwoju Dziecka "Papilio" w Kaliszu, gdzie nabyła umiejętności pracy z rodzinami z różnymi trudnościami.

Stale doskonali swój warsztat pracy, poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji i kieruje się zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychologa.

O Nas

Kontakt